dimarts, 1 d’agost de 2017

Temporada 2017/2018


INFORMACIÓ COMPETICIÓ

FCTT --FETM -- CEM -- CJU

Temporada 2017/2018









Resultats 8ª Jornada (20-01-18) 
Lleure Consell Esportiu Montsià
C.J.Ulldecona "C" 
Acta   Imatges   Resultats generals


Resultats 8ª Jornada (20-01-18) 
Lleure Consell Esportiu Montsià
C.J.Ulldecona "D" 
Acta   Imatges   Resultats generals


Resultats 8ª Jornada (20-01-18) 
Lleure Consell Esportiu Montsià
C.J.Ulldecona "E" 
Acta   Imatges   Resultats generals







Resultats 11ª Jornada (19-01-18) Primera Divisió Provincial 

Acta   Imatges   Resultats generals





Resultats 11ª Jornada (19-01-18) Segona Divisió Provincial 

Acta   Imatges   Resultats generals









Resultats 7ª Jornada (13-01-18) 
Lleure Consell Esportiu Montsià
C.J.Ulldecona "C" 
Acta   Imatges   Resultats generals









Resultats 7ª Jornada (13-01-18) 
Lleure Consell Esportiu Montsià
C.J.Ulldecona "D" 
Acta   Imatges   Resultats generals







Resultats 7ª Jornada (13-01-18) 
Lleure Consell Esportiu Montsià
C.J.Ulldecona "E" 

Acta   Imatges   Resultats generals











Resultats 10ª Jornada (12-01-18) Primera Divisió Provincial 
Acta   Imatges   Resultats generals










Resultats 10ª Jornada (12-01-18) Segona Divisió Provincial 
Acta   Imatges   Resultats generals







Resultats 6ª Jornada (16-12-17) 
Lleure Consell Esportiu Montsià
C.J.Ulldecona "C" 
Acta   Imatges   Resultats generals




Resultats 6ª Jornada (16-12-17) 
Lleure Consell Esportiu Montsià
C.J.Ulldecona "D" 
Acta   Imatges   Resultats generals



Resultats 6ª Jornada (16-12-17) 
Lleure Consell Esportiu Montsià
C.J.Ulldecona "E" 
Acta   Imatges   Resultats generals











Resultats 9ª Jornada (15-12-17) Primera Divisió Provincial 
Acta   Imatges   Resultats generals












Resultats 9ª Jornada (08-12-17) Segona Divisió Provincial 
Acta   Imatges   Resultats generals



















Imatges. Prem aquí







Resultats 5ª Jornada (02-12-17) 
Lleure Consell Esportiu Montsià
C.J.Ulldecona "C" 
Acta   Imatges   Resultats generals










Resultats 5ª Jornada (02-12-17) 
Lleure Consell Esportiu Montsià
C.J.Ulldecona "D" 
Acta   Imatges   Resultats generals











Resultats 5ª Jornada (02-12-17) 
Lleure Consell Esportiu Montsià
C.J.Ulldecona "E" 
Acta   Imatges   Resultats generals













Resultats 8ª Jornada (01-12-17) Segona Divisió Provincial 
Acta   Imatges   Resultats generals








Resultats 8ª Jornada (01-12-17) Primera Divisió Provincial 
Acta   Imatges   Resultats generals

Vídeos


Competició 17/18. Primera Provincial 8J. 01-12-17  
CJ.ULLDECONA-- C.T.T VINARÒS “B”- Ernesto-Arin (3-0) Prem aquí 

Competició 17/18. Primera Provincial 8J. 01-12-17  
CJ.ULLDECONA-- C.T.T VINARÒS “B”- Ernesto-Jose 3-0 Prem aquí  

Competició 17/18. Primera Provincial 8J. 01-12-17  
CJ.ULLDECONA-- C.T.T VINARÒS “B”- Josep-Arin 0-3 Prem aquí 
 
Competició 17/18. Primera Provincial 8J. 01-12-17  
CJ.ULLDECONA-- C.T.T VINARÒS “B”- Josep-Roberto 3-1 Prem aquí 

Competició 17/18. Primera Provincial 8J. 01-12-17  
CJ.ULLDECONA-- C.T.T VINARÒS “B”- Raül-Jose 3-1 Prem aquí 

Competició 17/18. Primera Provincial 8J. 01-12-17  
CJ.ULLDECONA-- C.T.T VINARÒS “B”- Raül-Roberto 3-0 Prem aquí 
















Imatges Delegació falduda . Prem aquí

Historial Torneig . Prem aquí







Resultats 4ª Jornada (18-11-17) 
Lleure Consell Esportiu Montsià
C.J.Ulldecona "C" 
Acta   Imatges   Resultats generals





Resultats 4ª Jornada (18-11-17) 
Lleure Consell Esportiu Montsià
C.J.Ulldecona "D" 
Acta   Imatges   Resultats generals







Resultats 4ª Jornada (18-11-17) 
Lleure Consell Esportiu Montsià
C.J.Ulldecona "E" 

Acta   Imatges   Resultats generals













Resultats 7ª Jornada (17-11-17) Segona Divisió Provincial 
Acta   Imatges   Resultats generals







Resultats 7ª Jornada (17-11-17) Primera Divisió Provincial 
Acta   Imatges   Resultats generals
Vídeos

Competició 17/18. Primera Provincial 6J. 18-11-17 C.T.T VINARÒS--CJ.ULLDECONA
 Ernesto-Paco (0-1) Prem aquí 


Competició 17/18. Primera Provincial 6J. 18-11-17 C.T.T VINARÒS--CJ.ULLDECONA
Ernesto-Paco (0-2) Prem aquí  


Competició 17/18. Primera Provincial 6J. 18-11-17 C.T.T VINARÒS--CJ.ULLDECONA
Ernesto-Paco (0-3) Prem aquí  


Competició 17/18. Primera Provincial 6J. 18-11-17 C.T.T VINARÒS--CJ.ULLDECONA- 
Raül-Elmer (1-3) Prem aquí 


Competició 17/18. Primera Provincial 6J. 18-11-17 C.T.T VINARÒS--CJ.ULLDECONA- 
Josep-Rafa (0-3) Prem aquí 


Competició 17/18. Primera Provincial 6J. 18-11-17 C.T.T VINARÒS--CJ.ULLDECONA- 
Ernesto-Elmer (2-1) Prem aquí  


Competició 17/18. Primera Provincial 6J. 18-11-17 C.T.T VINARÒS--CJ.ULLDECONA- 
Ernesto-Elmer (2-3)  Prem aquí  


Competició 17/18. Primera Provincial 6J. 18-11-17 C.T.T VINARÒS--CJ.ULLDECONA- 
Raül-Rafa (0-3) Prem aquí 


Competició 17/18. Primera Provincial 6J. 18-11-17 C.T.T VINARÒS--CJ.ULLDECONA- 
Josep-Paco (0-3) Prem aquí 










Resultats 3ª Jornada (11-11-17) 
Lleure Consell Esportiu Montsià
C.J.Ulldecona "C" 
Acta   Imatges   Resultats generals








Resultats 3ª Jornada (11-11-17) 
Lleure Consell Esportiu Montsià
C.J.Ulldecona "D" 
Acta   Imatges   Resultats generals






Resultats 3ª Jornada (11-11-17) 
Lleure Consell Esportiu Montsià
C.J.Ulldecona "E" 
Acta   Imatges   Resultats generals










Resultats 6ª Jornada (10-11-17) Primera Divisió Provincial 
Acta   Imatges   Resultats generals

Vídeos

Competició 17/18. Primera Provincial 6J. 10-11-17 
CJ.ULLDECONA --C.T.T.ALMOSTER “C”. Nando-Gerad 3-1 Prem aquí  

Competició 17/18. Primera Provincial 6J. 10-11-17
 CJ.ULLDECONA --C.T.T.ALMOSTER “C”. Josep-Felipe 2-3 Prem aquí 

Competició 17/18. Primera Provincial 6J. 10-11-17
CJ.ULLDECONA --C.T.T.ALMOSTER “C”. Ernesto-Manel 3-1 Prem aquí  

Competició 17/18. Primera Provincial 6J. 10-11-17
CJ.ULLDECONA --C.T.T.ALMOSTER “C”. Josep-Gerad 0-3 Prem aquí  

Competició 17/18. Primera Provincial 6J. 10-11-17 
CJ.ULLDECONA --C.T.T.ALMOSTER “C”. Nando-Manel 0-2 Prem aquí  

 Competició 17/18. Primera Provincial 6J. 10-11-17 
CJ.ULLDECONA --C.T.T.ALMOSTER “C”. Nando-Manel 1-3 Prem aquí 

Competició 17/18. Primera Provincial 6J. 10-11-17 
CJ.ULLDECONA --C.T.T.ALMOSTER “C”. Ernesto-Felipe 3-1 Prem aquí  

Competició 17/18. Primera Provincial 6J. 10-11-17 
CJ.ULLDECONA --C.T.T.ALMOSTER “C”. Ernesto-Nando; Manel-Gerad 3-0 Prem aquí 






Resultats 6ª Jornada (10-11-17) Segona Divisió Provincial 
Acta   Imatges   Resultats generals










Resultats 2ª Jornada (04-11-17) 
Lleure Consell Esportiu Montsià
C.J.Ulldecona "C" 
Acta   Imatges   Resultats generals





Resultats 2ª Jornada (04-11-17) 
Lleure Consell Esportiu Montsià
C.J.Ulldecona "D" 
Acta   Imatges   Resultats generals





Resultats 2ª Jornada (04-11-17) 
Lleure Consell Esportiu Montsià
C.J.Ulldecona "E" 
Acta   Imatges   Resultats generals












Resultats 5ª Jornada (03-11-17) Primera Divisió Provincial 
Acta   Imatges   Resultats generals






Resultats 5ª Jornada (03-11-17) Segona Divisió Provincial 
Acta   Imatges   Resultats generals

Vídeos


Competició 17/18. Segona Provincial 5J. 03-11-17 CJ.ULLDECONA “B” –C.T.T. CAMBRILS “D” Yuriy-Jordi 2-3 Prem aquí  



Competició 17/18. Segona Provincial 5J. 03-11-17 CJ.ULLDECONA “B” –C.T.T. CAMBRILS “D” Manel-Gerard 2-3 Prem aquí  



Competició 17/18. Segona Provincial 5J. 03-11-17 CJ.ULLDECONA “B” –C.T.T. CAMBRILS “D” Mihail-Miguel A. 3-0 Prem aquí 



Competició 17/18. Segona Provincial 5J. 03-11-17 CJ.ULLDECONA “B” –C.T.T. CAMBRILS “D” Yuriy-Gerard 3-1 Prem aquí 



Competició 17/18. Segona Provincial 5J. 03-11-17 CJ.ULLDECONA “B” –C.T.T. CAMBRILS “D” Mihail-Jordi 0-3 Prem aquí  



Competició 17/18. Segona Provincial 5J. 03-11-17 CJ.ULLDECONA “B” –C.T.T. CAMBRILS “D” Manel-Miguel A. 3-0 Prem aquí 



Competició 17/18. Segona Provincial 5J. 03-11-17 CJ.ULLDECONA “B” –C.T.T. CAMBRILS “D” Manel-Aleksey ; Jordi-Gerard 2-1 Prem aquí  



Competició 17/18. Segona Provincial 5J. 03-11-17 CJ.ULLDECONA “B” –C.T.T. CAMBRILS “D” Manel-Aleksey ; Jordi-Gerard 3-1 Prem aquí 












Resultats 1ª Jornada (28-10-17) 
Lleure Consell Esportiu Montsià
C.J.Ulldecona "C" 






Resultats 1ª Jornada (28-10-17) 
Lleure Consell Esportiu Montsià
C.J.Ulldecona "D"

Vídeos



Competició 17/18. LLEURE CEM 1J.28-10-17

CJ.ULLDECONA “C” –CJ.ULLDECONA “D”

Andrei-Marc 2-3 Prem aquí 



Competició 17/18. LLEURE CEM 1J.28-10-17

CJ.ULLDECONA “C” –CJ.ULLDECONA “D”

Andrei-Vlad 0-3  Prem aquí  



Competició 17/18. LLEURE CEM 1J.28-10-17

CJ.ULLDECONA “C” –CJ.ULLDECONA “D”

Josep-Yuriy;Lorena -Manel 0-3  Prem aquí 



Competició 17/18. LLEURE CEM 1J.28-10-17

CJ.ULLDECONA “C” –CJ.ULLDECONA “D”

Jaume-Vlad 1-3 Prem aquí 



Competició 17/18. LLEURE CEM 1J.28-10-17

CJ.ULLDECONA “C” –CJ.ULLDECONA “D”

Jaume-Marc 2-3 Prem aquí













Resultats 1ª Jornada (29-10-17) 
Lleure Consell Esportiu Montsià
C.J.Ulldecona "E" 

Vídeos
Competició 17/18. LLEURE CEM 1J.29-10-17

CJ.ULLDECONA “E” –C.T.T TORTOSA “C”

Alfredo-Joan 3-1 Prem aquí 



Competició 17/18. LLEURE CEM 1J.29-10-17

CJ.ULLDECONA “E” –C.T.T TORTOSA “C”

Ferran-Jordi 3-0 Prem aquí 



Competició 17/18. LLEURE CEM 1J.29-10-17

CJ.ULLDECONA “E” –C.T.T TORTOSA “C”

Salvador-Ferran ; Raül-Jordi  3-1 Prem aquí 



Competició 17/18. LLEURE CEM 1J.29-10-17

CJ.ULLDECONA “E” –C.T.T TORTOSA “C”

Alfredo-Jordi 3-0 Prem aquí   



Competició 17/18. LLEURE CEM 1J.29-10-17

CJ.ULLDECONA “E” –C.T.T TORTOSA “C”

Salvador-Raül  3-1 Prem aquí  








Aquesta temporada 2017/2018, la nostra jugadora Lorena Altadill ha fitxat pel Club de Tennis de Taula Reus Deportiu per a participar a la LLIGA NACIONAL DE PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA (GRUP 3).

També participarà amb l’equip de Segona Provincial del Reus Deportiu “C” .

Des del Club Joventut li desitgem molts èxits esportius en aquesta nova etapa dins de la seva carrera esportiva en el món del tennis de taula.

Cal destacar que ha volgut mantenir el vincle amb el nostre Club, reforçant l’equip Ulldecona “D” a la Lliga de Lleure del Consell Esportiu del Montsià.


Noticia. Prem aquí









Resultats 4ª Jornada (20-10-17) Primera Divisió Provincial 
Acta   Imatges   Resultats generals







Resultats 4ª Jornada (20-10-17) Segona Divisió Provincial 
Acta   Imatges   Resultats generals

Vídeos


Competició 17/18. Segona Provincial

4J.20-10-17 CJ.ULLDECONA “B” –C.T.T. MORA D’EBRE

Yuriy-Abel  3-1 Prem aquí  




Competició 17/18. Segona Provincial

4J.20-10-17 CJ.ULLDECONA “B” –C.T.T. MORA D’EBRE

Pol-Salvi  3-1 Prem aquí



Competició 17/18. Segona Provincial

4J.20-10-17 CJ.ULLDECONA “B” –C.T.T. MORA D’EBRE

Yuriy-David  3-1 Prem aquí  



Competició 17/18. Segona Provincial

4J.20-10-17 CJ.ULLDECONA “B” –C.T.T. MORA D’EBRE

Pol-Abel  3-1 Prem aquí














Resultats 3ª Jornada (13-10-17) Primera Divisió Provincial 
Acta   Imatges   Resultats generals



Competició 17/18. Primera Provincial

3J.13-10-17 CJ.ULLDECONA –LIRA VENDRELLENCA “B”

Ernesto-Albert  3-1 .Prem aquí  



Competició 17/18. Primera Provincial

3J.13-10-17 CJ.ULLDECONA –LIRA VENDRELLENCA “B”

Raül-Jordi  3-2 Prem aquí 



Competició 17/18. Primera Provincial
3J.13-10-17 CJ.ULLDECONA –LIRA VENDRELLENCA “B”

Nando-Melendo  3-1 Prem aquí  



Competició 17/18. Primera Provincial

3J.13-10-17 CJ.ULLDECONA –LIRA VENDRELLENCA “B”

Ernesto-Jordi  2-3 Prem aquí 



Competició 17/18. Primera Provincial

3J.13-10-17 CJ.ULLDECONA –LIRA VENDRELLENCA “B”

Nando-Albert  3-1 Prem aquí   




Competició 17/18. Primera Provincial

3J.13-10-17 CJ.ULLDECONA –LIRA VENDRELLENCA “B”

Raül-Melendo  3-2 Prem aquí  










Resultats 3ª Jornada (13-10-17) Segona Divisió Provincial 
Acta   Imatges   Resultats generals









CLUB GIMNÀSTIC "D" (3)--CJ.ULLDECONA (4)



Resultats 2ª Jornada (06-10-17) Primera Divisió Provincial 
Acta   Imatges   Resultats generals




CJ.ULLDECONA (4)--C.T.T. AMPOSTA "B" (3)


Resultats 2ª Jornada (06-10-17) Segona Divisió Provincial 
Acta   Imatges   Resultats generals



Competició 17/18. Segona Provincial

 2J.06-10-17 CJ.ULLDECONA “B” –C.T.T. AMPOSTA “B”

Aleksey- Rufino  3-2 Prem aquí 



Competició 17/18. Segona Provincial

 2J.06-10-17 CJ.ULLDECONA “B” –C.T.T. AMPOSTA “B”

Pau-Mihail  3-2 Prem aquí  



Competició 17/18. Segona Provincial

 2J.06-10-17 CJ.ULLDECONA “B” –C.T.T. AMPOSTA “B”

Sebastia-Manel  3-0 Prem aquí 



Competició 17/18. Segona Provincial

 2J.06-10-17 CJ.ULLDECONA “B” –C.T.T. AMPOSTA “B”

Rufino-Mihail 3-0 Prem aquí 



Competició 17/18. Segona Provincial

 2J.06-10-17 CJ.ULLDECONA “B” –C.T.T. AMPOSTA “B”

Sebastià-Aleksey 1-1 Prem aquí  



Competició 17/18. Segona Provincial

 2J.06-10-17 CJ.ULLDECONA “B” –C.T.T. AMPOSTA “B”

Sebastia-Aleksey 2-3 Prem aquí 



Competició 17/18. Segona Provincial

2J.06-10-17 CJ.ULLDECONA “B” –C.T.T. AMPOSTA “B”

Pau-Manel 0-2 Prem aquí



Competició 17/18. Segona Provincial

 2J.06-10-17 CJ.ULLDECONA “B” –C.T.T. AMPOSTA “B”

Pau-Manel 1-3 Prem aquí  



Competició 17/18. Segona Provincial

 2J.06-10-17 CJ.ULLDECONA “B” –C.T.T. AMPOSTA “B”

Sebastià-Pau ; Aleksey-Manel 1-3 Prem aquí 









CJ.ULLDECONA (2)--C.T.T CAMBRILS "C" (4)


Resultats 1ª Jornada (29-09-17) Primera Divisió Provincial 
Acta   Imatges   Resultats generals

Vídeo Competició 17/18. Primera Provincial 1J.29-09-17 CJ.ULLDECONA –C.T.T. CAMBRILS “C”

Raül – Abel  2-1 Prem aquí   

 

Vídeo Competició 17/18. Primera Provincial 1J.29-09-17 CJ.ULLDECONA –C.T.T. CAMBRILS “C”

Raül – Abel  3-1 Prem aquí   

 

Vídeo Competició 17/18. Primera Provincial 1J.29-09-17 CJ.ULLDECONA –C.T.T. CAMBRILS “C”

Ernesto – Marc  1-3  Prem aquí

 

Vídeo Competició 17/18. Primera Provincial 1J.29-09-17 CJ.ULLDECONA –C.T.T. CAMBRILS “C”

Josep – Andreu  0-3  Prem aquí 



Vídeo Competició 17/18. Primera Provincial 1J.29-09-17 CJ.ULLDECONA –C.T.T. CAMBRILS “C”

Raül – Marc  1-3 Prem aquí  



Vídeo Competició 17/18. Primera Provincial 1J.29-09-17 CJ.ULLDECONA –C.T.T. CAMBRILS “C”

Josep – Abel  3-1  Prem aquí  



Vídeo Competició 17/18. Primera Provincial 1J.29-09-17 CJ.ULLDECONA –C.T.T. CAMBRILS “C”

Ernesto – Andreu 1-3  Prem aquí 




  
 REUS DEPORTIU "C" (0) -- CJ.ULLDECONA "B"(6)

Resultats 1ª Jornada (29-09-17) Segona Divisió Provincial 
Acta   Imatges   Resultats generals






INICI LLIGA PROVINCIAL FEDERADA DE 
TENNIS DE TAULA TEMPORADA 2017/2018



Diumenge 10 de setembre de 2017 , gran jornada de tennis de taula al torneig de Santa Tecla amb mes de 100 participants...del nostre club han participat 9 jugadors/es, amb uns grans resultats ....desprès d’una primera fase de grup els participants s’han dividit amb dos competicions Open A i Open B, al Open A s’ha classificat Nando i al Open B la resta de jugadors/es , Lorena , Jordi , Aleksey , Manel , Yuriy , Pol , Joan i Raül .
Pel matí desprès dels grups s’ha disputat la Primera eliminatòria de l’Open on Nando no ha pogut superar aquesta.
Ja a la Jornada de la tarda els nostres jugadors/es classificats a l’Open B han iniciat la Fase Eliminatòria setzens de final on tots els nostres jugadors/es han superat aquesta eliminatòria , arribant tots ells a la fase de vuitens de final.....aquesta fase tot i lluitar fins al final amb partits ajustats nomes l’han pogut superar Jordi, Manel ,Aleksey i Raül realitzant tots punts de força dificultat i amb un gran nivell de joc, felicitar també als jugadors /es Lorena , Joan , Pol i Yuriy que tot i no superar aquesta fase han realitzat un gran torneig . Ja a la fase de quarts els nostres jugadors/es amb partits molt igualats i amb intercanvis de força mèrit lluitant fins al final han pogut superar aquesta Fase Aleksey i Raül quedant-se a les portes Manel i Jordi que tot i realitzar uns grans partits no han pogut superat per poc aquesta fase , els nostres jugadors Aleksey i Raül s’ha classificat amb les seves victòries per a disputar les semifinals ......amb la mala fortuna de trobar-se tots dos a la semifinal de la competició , grandíssim partit realitzat per part dels nostres jugadors amb un nivell de joc espectacular on s’ha disputat la victòria fins al final de l’enfrontament , que s’ha decantat a favor d’Aleksey pel resultat de 3 jocs a 2 davant de Raül......per tant Aleksey es classifica per a disputar la Final i Raül queda amb tercer lloc ja que no es disputat la final de tercer i quart lloc i per tant es classificat com a tercer al campionat un gran resultat per al nostre jugador que ha realitzat un gran campionat . I ja nomes ens faltava la Final que enfrontava a Aleksey del Club Joventut Ulldecona amb Agustí del Club Gimnàstic de Tarragona un jugador força experimentat que participa amb dos categories superiors al nostre jugador a la lliga regular de la temporada ,que gran final han realitzat els dos jugadors un partit amb intercanvis de cops llargs d’un gran nivell que han fet gaudir i aplaudir al públic assistent realitzant tots dos una gran final , que s’ha decantat a favor dels nostre jugador que ha jugat a un nivell elevadíssim de joc i que ha segut un merescut guanyador de la final on tots els assistents l’han felicitat així com el jugador contrari i el públic en general. En resum un gran torneig de Santa Tecla dels nostres jugadors/es , on felicitem a tots els jugadors /es participants i especialment als nostres jugadors/es ,destacant com no als nostres jugadors que han aconseguit fer pòdium al torneig.
Vídeo Final Open "B". Prem aquí
Vídeo Semifinal "Open "B" . Prem aquí
Imatges . Prem aquí

Grup Participants

Pòdium Open "B"
Campió Aleksey M.
Sots- Campió Agusti S.
Tercer Raül F.
Tercer Olegario A.

Aleksey M. Club Joventut Ulldecona. Campió 
Raül F.  Club Joventut Ulldecona. Tercer Classificat










Grup Participants


Joan Pasalamar amb el trofeu de tercer classificat del torneig de l 'any passat.


Imatges Prem aquí







CAMPIÓ : CLUB JOVENTUT ULLDECONA : ALEKSEY MUDRYAK

  

 SOTS-CAMPIÓ C.T.T. MORA D'EBRE : PAU FONTS 



TERCERA CLASSIFICADA  CLUB JOVENTUT ULLDECONA :LORENA ALTADILL



   QUART CLASSIFICAT C.ET.T. ELS METS : ERNETS ESTAPÉ 





MEDALLA D'OR PER A LORENA ALTADILL DEL  CLUB JOVENTUT ULLDECONA :
Com a reconeixement a la seva trajectòria esportiva que l’ha portat a jugar la propera temporada a la lliga Nacional Femenina amb l’Equip del Reus Deportiu.





 MILLOR JUGADOR LOCAL C.J. ULLDECONA : MANEL NADAL







Aquest dissabte 26 d'agost de 2017, s’ha disputat a la població d’Ulldecona el primer Torneig Provincial Estiu-Festes 2017 de Tennis de Taula . Amb la participació de 16 jugadors .
Una jornada de tennis de taula amb jugadors de nivell de segona i tercera provincial , on els participants han gaudit del nostre esport durant tot el matí ,on hem pogut gaudir de punts i partits igualats i de força dificultat.El sistema de competició ha segut una primer fase de grups amb quatre jugadors tots contra tots , per a desprès disputar fins al final els lloc amb els sistema d’eliminació directa diputant els llocs del 1 al 16 , amb un total de partits de 7 partits per jugador participant .
Destaquem als finalistes dels lloc del 1 al 4, on han disputat el tercer i quart lloc Lorena del CJ ULLDECONA i Ernest del C.ET.T. ELS METS amb la victòria per a Lorena i la final l’han disputat per Pau del C.T.T MORA D’EBRE i Aleksey del CJ ULLDECONA decantant-se la victòria a favor del Jugador Aleksey del CJ Ulldecona. També destaquem a nivell de trofeus el rebut per Manel del CJ Ulldecona com a millor jugador local . I també la Medalla que ha rebut Lorena del Club Joventut Ulldecona com a reconeixement a la seva trajectòria esportiva que l’ha portat a jugar la propera temporada a la lliga Nacional Femenina amb l’Equip del reus Deportiu.
Al finalitzar s’ha dut a terme el lliurament de trofeus i obsequis per part del Regidor d’Esports de l’Ajuntament d’Ulldecona Albert Palacios , la Presidenta del Club Gloria Tomàs i les Dames del Club Anna Serra i Carla Serra , que han lliurat a tots els participants una bossa del Club Joventut Ulldecona amb informació de la nostra població cedida per l’Oficina de Turisme de l’Ajuntament d’Ulldecona.
En resum un bona jornada de tennis de taula on tots han gaudit del nostre esport. Com sempre força tennis taula i fins la propera edició.
Relació participants :
CJ Ulldecona :
Aleksey M. Yuriy M. Manel N. Jordi B. Pol B. Joan P. Lorena A.
C.T.T Amposta :
Jose Lluís Budi.
C.T.T Tortosa :
Ferran G. Simó F.
C.T .T Mora d’Ebre :
Pau F.
Salvador V.
C.ET.T Els Mets :
Carles G.
Joan M.
Jordi C
Ernest E.
Moltes gràcies a tots els participants per vindre al torneig i també als col•laboradors :
Club Joventut Ulldecona - Consell Esportiu del Montsià – Institut Manuel Sales i Ferré d’Ulldecona – Oficina de Turisme Ajuntament .
L’any que ve mes i millor.

Imatges . Prem aquí
Resultats Campionat . Prem aquí




 CAMPIÓ : JAUME PRADES




 SOTS-CAMPIÓ : ANDREI MUDRYAK


 TERCER CLASSIFICAT : DAVID ELIES



 QUART CLASSIFICAT : MARC NADAL


QUATRE PRIMERS CLASSIFICATS


PARTICIPANTS

El passat divendres 25 d'agost de 2017, s’ha disputat a la població d’Ulldecona el campionat de festes  dels participants inscrits al campus del Club Joventut Ulldecona Estiu 2017. Una jornada de tennis de taula amb jugadors/es mes petits del Club  , on els participants han gaudit del nostre esport durant tot el matí hi on hem pogut gaudir de punts i partits igualats i de força dificultat . Al finalitzar s’ha dut a terme el lliurament de trofeus i medalles  per part del Regidor d’Esports de l’Ajuntament d’Ulldecona Albert Palacios , la Presidenta del Club Gloria En resum un bona jornada de tennis de taula on tots han gaudit del nostre esport. Com sempre força tennis taula i fins la propera edició. Moltes gràcies a tots els participants per vindre al torneig i també als col•laboradors :ajuntament d’Ulldecona -Club Joventut Ulldecona - Consell Esportiu del Montsià – Institut Manuel Sales i Ferré d’Ulldecona – Papereria Castell. L’any que ve mes i millor. 

Aquí teniu la classificació dels 4 primers i la relació de tots els participants al campionat .

CLASSIFICACIÓ

Campió JAUME PRADES SUBIRATS

Sots-Campió ANDREI MUDRYAK

Tercer Classificat DAVID ELIES PEREZ

Quart Classificat MARC NADAL  TOMAS



RELACIÓ  DE PARTICIPANTS

JORDI MILLAN MONTORO

LAURA DOMENECH VILLARROYA

ORIOL GALLIMO MATEU

ERIC RUIZ TORNERO

JAUME PRADES SUBIRATS

DAVID ELIES PEREZ

MARC CASTELL OCAÑA

ANDREI MUDRYAK


Imatges Campionat. Prem aquí
Resultats Campionat . Prem aquí


 



Marc Nadal Tercer Classificat



Tres primers Classificats





Grup Participants

JUGADORS/ES PARTICIPANTS . CLUB JOVENTUT ULLDECONA SECCIÓ TENNIS TAULA
JOAN PASALAMAR GIL
LORENA ALTADILL BEL
YURIY MUDRYAK
ALEKSEY MUDRYAK
MANEL NADAL MARTINEZ
ANDREY MUDRYAK
MARC NADAL TOMAS


Imatges. Prem aquí







 CAMPIÓ : REUS DEPORTIU   JOSEP PAJUELO

 SOTS-CAMPIÓ C.T.T. TORTOSA : JOAN OBREGON

 TERCER CLASSIFICAT  C.T.T AMPOSTA : JOSÉ LUIS CERDÀ
  QUART CLASSIFICAT C.T.T CAMBRILS: PABLO ALDAY

 MILLOR JUGADOR LOCAL C.J. ULLDECONA : NANDO SORLI








Aquest diumenge dia 13 d'agost de 2017, s’ha disputat a la població d’Ulldecona el primer Torneig Provincial Estiu-Festes 2017 de Tennis de Taula . Amb la participació de 16 jugadors , aquí teniu la relació dels participants:

C.J. ULLDECONA : ERNESTO CARBONELL; RAÜL FUSTE; ALEKSEY MUDRYAK; NANDO SORLI.

C.T.T AMPOSTA: JOSÉ LUIS CERDÀ; SEBASTIÀ MAS; VICENT UBEDA

C.T.T CAMBRILS: ADAM LOPEZ; PABLO ALDAY;

C.T.T. ALMOSTER: FELIPE RESTREPO; NIL INGLIS; GERARD PAGES; RAMON PALLEJÀ; ALBERT BASORA

C.T.T. TORTOSA: JOAN OBREGON

REUS DEPORTIU: JOSEP PAJUELO

Una jornada de tennis de taula amb jugadors de nivell nacional , preferent i de primera provincial , on els participants han gaudit del nostre esport durant tot el matí ,on hem pogut gaudir de punts de força dificultat i mèrit per part de tots els jugadors participants.El sistema de competició ha segut una primer fase de grups amb quatre jugadors tots contra tots , per a desprès disputar fins al final els lloc amb els sistema d’eliminació directa diputant els llocs del 1 al 16 , amb un total de partits de 7 partits per jugador participant .

Destaquem als finalistes dels lloc del 1 al 4, on han disputat el tercer i quart lloc Pabló Alday del C.T. T Cambrils enfront José Lluís Cerdà del C.T.T Amposta , decantant-se la victòria per un ajustat 3 a 2 a favor del Jugador del C.T.T. Amposta José Lluís Cerdà , a la final de primer i segon lloc l’ha disputat Josep Pajuelo del Reus Deportiu i Joan Obregon del C.T . T Tortosa , aquesta s’ha decantat per a Josep Pajuelo amb un contundent 3 a 0 al seu favor . També destaquem a nivell de trofeus el rebut per Nando i com a millor jugador local .

Al finalitzar s’ha dut a terme el lliurament de trofeus i obsequis per part de la Presidenta del Club Gloria Tomàs i el Representant de la Secció de tennis taula Jordi Badia , que han lliurat a tots els participants una bossa del Club Joventut Ulldecona amb informació de la nostra població cedida per l’Oficina de Turisme de l’Ajuntament d’Ulldecona.

En resum un bona jornada de tennis de taula on tots han gaudit del nostre esport. Com sempre força tennis taula i fins la propera edició.

CLASSIFICACIÓ FINAL

CAMPIÓ : REUS DEPORTIU   JOSEP PAJUELO

SOTS-CAMPIÓ C.T.T. TORTOSA : JOAN OBREGON

TERCER CLASSIFICAT  C.T.T AMPOSTA : JOSÉ LUIS CERDÀ

QUART CLASSIFICAT C.T.T CAMBRILS: PABLO ALDAY

MILLOR JUGADOR LOCAL C.J. ULLDECONA : NANDO SORLI
 

Imatges. Prem aquí
Resultats Campionat . Prem aquí

MEMÒRIA ESPORTIVA TEMPORADA 2016/2017 Vídeo . Prem aquí